Skip to content
چرا لوبیا

چرا لوبیا

اکثر مجموعه ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ با کمبود متخصصان ماهر روبرو هستند. آنها برای پیدا کردن افراد در این حوزه سعی در استخدام از طریق سایت های کاریابی، فریلنسر ها و لینکدین می کنند که امری به شدت خسته کننده و همراه با آزمون و خطاهای بسیار است.

اما مشکل کجاست!

در سال ها فعالیت خود در این حوزه، اکثر مشتریانی که به ما مراجعه کرده اند زخم خورده از تیم ها و آژانس ها و یا اشخاصی هستند که با ویترینی جذاب و گزافه گویی کار را تحویل گرفته اند اما بعد از مدتی به دلایل مختلف که یکی از رایج ترین آنها نداشتن تخصص است مجبور به ترک خود خواسته و یا ناخواسته آن مجموعه شده اند.

اما تا اینجای کار مهم نیست مهم خروجی کاری است که به جا گذاشته شده و ماندگاری آن برای مجموعه است. در مواردی که ما بررسی کرده ایم امکان ترمیم سایت ها (و یا حتی باز طراحی دوباره آن) از 0 تا 100 درصد با توجه به صدمات وارد شده 80 تا 100 درصد نیازمند دوباره طراحی شدن از 0 است! این امر باعث افزایش هزینه تلف شدن وقت برای مشتری می شود.

اگر شما هم از این دست مشتریان هستید و سایت شما توسط تیمی غیر متخصص آسیب دیده است، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا سایت خود را ترمیم کنید و آن را به وضعیت قبلی خود بازگردانید. ما تیمی از متخصصان با تجربه هستیم که می توانند در هر مرحله از فرآیند به شما کمک کنند.

برای اطلاعات بیشتر لطفاً با ما تماس بگیرید.

 

اما راه حل چیست؟

ما پیشنهاد می کنیم از آژانس ها و تیم های دیجیتال مارکتینگ کامل استفاده کنید. راه اندازی، نگهداری، توسعه، پشتیبانی و امنیت همه مهم هستند و با هم مرتبط هستند. اگر هر یک از این موارد وجود نداشته باشد، در آینده با مشکلاتی مواجه خواهید شد. پس بهتر است از زمان راه اندازی تا شروع به کار و در حال انجام کار، تیم مجرب دیجیتال مارکتینگی با طیف گسترده ای از خدمات را با مجموعه خود ادغام کنید. که این تیم خروجی کارهای خود را برای دیگر مجموعه ها به اثبات رسانده است  تا شما بتوانید با خیال راحت بر روی کسب و کار یا خدمات خود تمرکز کنید.

با خروجی کارهای ما میتوان نتیجه را پیشبینی کرد.

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Back To Top